SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Skål med handtag 14024030
nr 1402 4030
Skål med handtag
Silver (800), Asien, delvis förgylld, ej stämplar. Längd: 29. Diameter: 20 cm. Höjd: 16 cm, graverad på fot, vikt: ca 870g
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 7 juni 2021
kl 20:04:34
7/6 16:22:10
3.000 kr
7/6 19:46:16